top of page

Brīvdienu mājas / Apartamentu iekšējās kārtības noteikumi 

 

Lai jūsu brīvdienas būtu izdevušās un drošas, lūdzam ievērot šādus noteikumus

 

Reģistrēšanās laiki no plkst.15:00, izrakstīšanās līdz plkst.11:00. Citi laiki piemērojami abām pusēm iepriekš vienojoties. 

 

Rezervācijas noteikumi: Lai veiktu rezervāciju, viesiem ir jāveic avansa iemaksa 50% apmērā no pakalpojuma pilnas cenas (saskaņā ar rēķinu). Rezervācija ir garantēta ar brīdi, kad rezervācijas iemaksa ir saņemta. Veicot rezervāciju, viesis apstiprina, ka ir iepazinies ar  iekšējās kārtības noteikumiem un apņemas tos ievērot. Atlikušie 50% jāapmaksā pirms ierašanās, rēķinā norādītajā termiņā. RAXTI teritorijā atļauts uzturēties tikai tām personām, kas norādītas rezervācijā, vai citādi iepriekš saskaņotas ar administrāciju. Citu personu uzturēšanās RAXTI teritorijā pēc plkst. 23.00 nav atļauta. 

Rezervācijas anulēšana: Brīvdienu mājas rezervāciju iespējams atcelt līdz 14 dienām pirms rezervētā datuma (tiek iekasēta 10 eiro administrēšanas maksa). Atceļot pēc šī termiņa, tiek zaudēta veiktā iemaksa 50% apmērā no pakalpojuma pilnas summas. 

 

Smēķēšana telpās un uz terases nav atļauta. Ir atļauts smēķēt ārā- tam paredzētā vietā. Izsmēķus atļauts mest tikai tam speciāli paredzētā urnā, izsmēķus rūpīgi nodzēšot. Par izsmēķu mešanu zemē vai smēķēšanu telpās var tikt piemērota soda nauda. 

 

Mājdzīvnieki brīvdienu mājā / apartamentos un tās teritorijā nav atļauti. 

 

Fotosesijas un filmēšanas Brīvdienu mājas / apartamentu teritorijas izmantošana komerciālām fotosesijām un filmēšanām saskaņojama ar administrāciju. 

 

Ugunsdrošība: Brīvdienu mājā / apartamentos aizliegts ienest un glabāt ugunsnedrošus materiālus. Sveces atļauts dedzināt tikai svečturos un novietojot tās stabilās un drošās vietās, neatstājot tās bez uzraudzības. Ugunsgrēka gadījumā jāizsauc glābšanas dienests (112), nepieciešamības gadījumā jālieto mājā pieejamie ugunsdzēšamie aparāti. 

Brīvdienu mājas teritorijā nav atļauts rīkot uguņošanu un laist gaisa laternas, kā arī telpās dedzināt brīnumsvecītes. 

 

Pirms grila lietošanas, pārvietojiet to drošā attālumā no mājas un esiet piesardzīgi.  

 

Drošības noteikumi kurinot kamīnu, jāievēro piesardzība, malka jāpievieno mērenos daudzumos, Kamīna stikla durvis sakarst, tās nav trieciendrošas, sargājiet bērnus no tām un iekurināšanas materiāliem. 

 

Klients ir atbildīgs par visiem nodarītajiem bojājumiem naktsmītnei un tās inventāram, sedzot zaudējumus, ja tādi radušies klienta rīcības rezultātā. Klienta pienākums ir nekavējoties ziņot administrācijai par sabojātam lietām vai notikušiem negadījumiem. Brīvdienu mājas / apartamentu teritorijā aizliegts ievest un lietot ieročus, narkotikas un psihotropās vielas. 

 

Atstājot brīvdienu māju / apartamentus, viesiem tā jāaizslēdz, brīvdienu māja / apartamenti neuzņemas atbildību par klientu personīgajām mantām. 

 

Viesu drošībai teritorijā (auto stāvlaukumā) tiek veikta videonovērošana.  

Brīvdienu mājas / apartamentu darbiniekiem ir tiesības atteikt apkalpot klientus, kuri atrodas stiprā alkohola reibumā vai kura uzvedība ir aizskaroša.

 

Plīts izmantošana:  Aizliegts atstāt ieslēgtu plīti bez uzraudzības, kā arī novietot ugunsnedrošus materiālus uz karstas plīts. 

 

Divriteņu slēdzene paredzēta īslaicīgai pieslēgšanai redzamības attālumā. Aizliegts publiskās vietās atstāt divriteņus bez uzraudzības. 

 

Administrācija

26.03.2021

bottom of page